Spoštovani starši.

Pa smo dočakali odločitev vlade, ki smo jo vsi težko pričakovali. To je eden od prvih korakov, ki nam vliva upanje, da se nam bo življenje počasi začelo vračati v normalo. Z 9. februarjem 2021 vrtci ponovno odpiramo vrata za vse otroke.

Tega se zelo veselimo, hkrati pa se zavedamo velike odgovornosti, ki jo ta sprememba prinaša. Želimo si, da bi vrtci od sedaj naprej ostali odprti, zato bomo morali vsi dosledno upoštevati priporočila epidemiologov za preprečevanje širjenja virusa.

Naš vrtec bo deloval na vseh treh lokacijah. Vsak oddelek bo predstavljal svoj »mehurček« s svojim odpiralnim in zapiralnim časom.

Starše naprošamo, da poskrbite za varen prihod in odhod otrok ob upoštevanju protokolov.

– V vrtec prihajajte le popolnoma zdravi odrasli in otroci.

– Odrasli obvezno nosimo maske in si ob prihodu v vrtec razkužimo roke.

– Držite se ure prihoda in odhoda iz vrtca, ki ste jo sporočili ob prijavi.

– Ob prihodu v vrtec bodite pozorni na število odraslih v garderobi. Če je gneča, počakajte.

– Vrtec zapustite v čim krajšem času in po najkrajši poti.

Dobrodošli v vrtcu in ostanimo zdravi!

Pomočnica ravnateljice v vrtcu

Neva Kink