Povabilo na dogodek GIMNAZIJA IZ PRVE ROKE na Gimnaziji Novo mesto

Dragi učenci in starši, v letošnjem letu je Gimnazija Novo mesto zaradi vsem znane situacije primorani odpreti vrata šole na nekoliko drugačen način.

Pred vami je prijava na dogodek GIMNAZIJA IZ PRVE ROKE, ki bo potekal v tednu od 18. – 22. 1. Na dogodku se boste lahko učenci 7., 8. in 9. razredov ter starši učencev pogovorili v živo preko aplikacije Zoom z dijaki, učitelji, svetovalno službo ali vodstvom šole.

Na pogovore se prijavite v anketi, ki je na voljo na tej spletni strani:  https://1ka.arnes.si/a/8184

V anketi si boste lahko izbrali sogovornike in temin, ki vam ustreza. Na vsakem terminu bo lahko sodelovalo do 10 udeležencev, zato pohitite s prijavo, saj bo možna le do zapolnitve terminov. Veselijo se vašega »obiska« in pogovora z vami.

Učenci oz. njihovi starši bodo na e-naslov, ki ga bodo navedli v prijavi, najkasneje en dan pred dogodkom dobili povezavo za obisk dogodka preko aplikacije Zoom.