je potekalo v petek, 7. 6. 2024 na naši priljubljeni destinaciji, na Gorjancih. Najprej smo s ID Pohodniki zaokrožili pohodniško leto s pohodom iz Šumečega potoka do Miklavža. Pri koči pri Krvavem kamnu so nas pričakale preostale družine, ki so se odzvale res v velikem številu. Ni manjkalo dobre hrane in pijače. Staršem sem na kratko predstavila letošnje dosežke otrok in se jim zahvalila za celoletno sodelovanje, ki si ga bomo zapomnili res v pozitivni luči. Preostali čas smo posvetili pohodu in spoznavanju učne poti, najbolj zagnani športniki pa so se pomerili v nogometu. Na srečanje smo se odzvale tudi Tačke pomagačke in s pasjimi obiskovalci razveselile otroke in starejše. Ob prijetnem klepetu in lepih vtisih smo se poslovili in še pred nevihto odhiteli domov. Iskrena hvala ga. Ovniček za odlično organizacijo in izpeljavo srečanja.

Razredničarka Brigita Prus