V četrtek, 14. 12. 2023 je na šoli v sodelovanju z vrtcem že drugo leto zapored potekala izmenjevalnica oblačil, igrač in knjig. Predstavniki razredov so se na srečanju šolske skupnosti seznanili s potekom akcije in njenimi pozitivnimi učinki. Velik poudarek smo tudi v letošnjem letu namenili zmanjševanju odpadkov, trajnostni naravnanosti in seveda tudi dobrodelnosti.

Izmenjevalnica je potekala nad pričakovanji – zbrala se je res velika količina lepo ohranjenih oblačil, knjig in tudi igrač. V prazničnem vzdušju, ob glasbi in klepetu si je vsak obiskovalec lahko našel nekaj “novega”.

Tako učenci kot starši so bili nad izmenjavo navdušeni. Avla v pritličju šole se je spremenila v pravi mali “nakupovalni” center. Učenci so z nasmehom na ustih oblačila izbirali ter odnašali.

Vsem učencem, njihovim staršem in tudi strokovnim sodelavcem se iskreno zahvaljujemo za sodelovanje.

FOTO UTRINKI

Zapisali  organizatorici dogodka