Otroci  iz oddelka Miške smo najraje v gozdu. Gozd je naša druga igralnica. Gozd je postal naše zatočišče, igrišče ter prostor za raziskovanje. V gozdu skrbimo za vsa živa bitja – rastline, drevesa, večje živali in pa tudi tiste majhne, ki so po navadi skrite v malih luknjicah na gozdnih tleh. V našem gozdu živijo tudi mali gozdni škratki in gozdne vile. Otroci jim pomagajo urejati njihove male hišice, na postelje jim polagajo gozdni mah, da jim je bolj mehko. Škratki in vile so otrokom skozi celo leto v zahvalo pripravljali gozdna presenečenja – pripravili so nam celo lov na zaklad, s katerim smo postali čisto pravi varuhi gozda. Ob koncu leta so tudi otroci škratom in vilam želeli pripraviti presenečenje, zato smo jim v gozdu pripravili posebno razstavo – iz gline smo ustvarili portrete pravljičnih bitij.

Utrinke si lahko ogledate TUKAJ.