Dragi učenci, spoštovani starši !

Veseli smo, da pouk v novem šolskem letu lahko začnemo v šolskih prostorih. Vsak po svojih močeh in z vašo pomočjo se bomo potrudili, da tako tudi ostane. Do preklica bomo izvajali pouk po modelu B ob upoštevanju priporočil Ministrstva za šolstvo in NIJZ.

Šolska vrata bomo odprli

v torek, 1. septembra 2020.

Učenci od 2. do 5. razreda:

• Ob 8.15 uri vas bomo na igrišču pričakale razredničarke in vas pospremile v matične učilnice.
  • Z razredničarko boste preživeli 5 šolskih ur. Pouk bomo zaključili ob 12.35.
  • Šolski avtobus bo učence vozače odpeljal ob 13. uri. Ostali učenci boste domov odšli po kosilu.
  • Jutranje varstvo in podaljšano bivanje prvi šolski dan ne bo organizirano.

Starše učencev od 2. do 5. razreda vabimo na 1. roditeljski sestanek, ki bo potekal v torek, 8. 9. 2020  po naslednjem razporedu:

• 2. razred ob 16. uri v učilnici 2. razreda (1. nadstropje)
  • 3. in 5. razred ob 17. uri v učilnici 3. in 5. razreda
  • 4. razred ob 18. uri v učilnici 4. razreda

OBVESTILA ZA UČENCE od 2. – 5. razreda

•       Učenci bodo imeli prvi šolski dan 5 ur pouka (razdelitev urnikov, navodila, hišni red, šolska pravila, prevozi, prometna varnost, seznami ID idr.)
  •       Šolski prevoz bo 1. šolski dan organiziran po zgoraj zapisanem, od 2. septembra dalje pa po ustaljenem voznem redu, objavljenem v Publikaciji OŠ Stopiče.
  •       V želji, da obvarujemo vaše in naše zdravje, vas lepo naprošamo, da dosledno upoštevate predvidene ukrepe za preprečevanje širjenja okužbe s CORONA virusom, ki veljajo na avtobusu (maske), v šolskih prostorih in zunaj šole (razmak 1,5 m, higiena rok, kašlja, skupaj sedijo le sorojenci idr., ne zadržujemo se v skupnih prostorih, ne mešamo se med skupinami).
  •       Za šolsko malico bo poskrbljeno, kosilo 1. šolski dan bo organizirano.
  •       Učenci v šolo prinesejo mapo, beležko, copate, peresnico in šolsko torbo. Prvi dan bodo učenci od 1. do 3. razreda prevzeli tudi vse delovne zvezke in nekatere potrebščine.

OBVESTILA ZA PRVOŠOLCE IN NJIHOVE STARŠE

Starši pripeljete prvošolce v šolo ob 9.00.

•       Zbrali se boste v telovadnici, kjer boste dobili osnovne informacije in navodila.
  •       Za malico prvošolcev bo poskrbljeno.
  •       Prosimo, da upoštevate ukrepe za preprečevanje širjenja okužbe s CORONA virusom (razmik, starši zaščitne maske).
  •       V šoli boste ostali do 11.00 ure, ko boste odpeljali domov tudi svoje otroke.
  •       S poukom prvošolčki pričnejo v sredo, 2. 9. 2020, ob 8.20 uri.

Vljudno prosimo, da starši v šolo ne vstopate, razen po predhodnem dogovoru z učitelji in ob obvezni uporabi zaščitne maske. Ob vhodu si obvezno razkužite roke.

Učiteljice PŠ Podgrad

Podgrad, 27. 8. 2020